VIDEO: Lékař identifikoval děsivého parazita na stěrové tyčince antigenního testu zkoumaného pod mikroskopem na uniklém videu! Jedná se o hlístice, střevní parazity, na kterých vědci v polovině roku 2020 testovali účinnost léku Ivermectin a přinesli o tom vědeckou zprávu! Video má zřejmě anonymně odhalit pravdu o původci těžkých forem nemoci, paraziti produkovali virus SARS-Cov-2 jako vektorový nosič nákazy a studie sledovala účinek Ivermectinu! Studie spojuje COVID-19 s parazitickým vektorem vzniku těžkých forem nemoci! A proto na COVID-19 funguje antiparazitikum jako je Ivermectin!

Redakce Aeronetu rozklíčovala záhadu, která obklopovala virální video, které se v posledních dnech začalo šířit na českém a slovenském internetu. Video zachycuje česky mluvícího muže, který komentuje video zachycené elektronickým mikroskopem s displejem, pod kterým je položena stěrová tyčinka z antigenního testu značky GICA TestSeaLabs a mikroskop je zaostřený na vatovou špičku špejle, na které se nachází jakási černá a pohybující se vlákna nebo červi.

Při bližším zkoumání se ukáže, že nejde o vlákna, ale o primitivní organismy, které reagují na podnět, různě se natahují, smršťují atd. V redakci disponujeme videem už několik dní, ale požádali jsme lékaře, aby záběry na videu zhodnotil. Náš kolega není parazitolog, takže video poslal dál, svému profesnímu kolegovi z oboru parazitologie, aby zhodnotil, co se vlastně na videu nachází a co by to mohlo být. A dostali jsme nakonec odpověď, která celou věc vysvětluje, ale současně vyvolává nové otázky a znepokojení.

 

Lékař video posoudil a s velkým přesvědčením nám sdělil, že na videu je zachycen střevní parazit hlístice (lat. Nematoda) a tito paraziti se nachází obvykle v lidských střevech, mohou se nacházet i na znečištěných površích záchodů, v jídelnách, v nedostatečně sanitizovaných kuchyních, vývařovnách atd. Při pohledu na video je patrné, že mikroskop se nenachází v laboratoři, ale v jakési dílně, možná na půdě, kde je velký nepořádek, a proto video nemá zdánlivě žádnou průkazní hodnotu, protože ke kontaminaci tyčinky mohlo dojit přímo na stole, protože stačilo tyčinku položit na špinavý stůl a bylo vymalováno.

Vloni v červnu proběhla studie s Ivermectinem a malými parazity, kteří se nachází v lidských střevech. Podle studie jsou tito paraziti původcem těžkých forem Covid-19

Současně video postrádá proof of concept, není totiž vidět rozbalovaní zapečetěného testu, není vidět vkládání tyčinky pod mikroskop, nelze tedy odvodit a prohlásit, že video je autentické a zachycuje nekontaminovanou tyčinku vyjmutou z originálního balení antigenního testu a vložení tyčinky pod mikroskop, aniž by se tyčinka čehokoliv dotkla a byla kontaminována.

Mohli bychom šmahem video zamítnout jako hoax, kdy někdo vzal tyčinku, strčil ji do záchodu a najednou má na tyčince pohybující se hlísty. Jenže, má to jeden háček. Skupina vědců již minulý rok v červnu publikovala na serveru Amerického zdravotního institutu (NIH) bizarní studii [1] s názvem Ecotoxic response of nematodes to Ivermectin, a potential anti-COVID-19 drug treatment, tedy v překladu Ekotoxická odpověď hlístic na Ivermektin, potenciální léčba nemoci COVID-19.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope8.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Antigenní test použitý údajně pod mikroskopem

A to je naprostý šok. Vědci totiž v červnu minulého roku testovali právě na těchto černých parazitech účinek léku Ivermectin, který podle zjištění studie dokáže zpomalit množení a replikaci RNA viru SARS-Cov-2 až 5000-krát, vědci testovali antiparazitikum Ivermectin právě na hlísticích. Uvnitř hlístic byl totiž zjištěn virus SARS-Cov-2, a to právě u pacientů ze 3 zemí v okolí Středozemního moře, tedy u pacientů z Itálie, Francie a Španělska, což byla 3 hlavní epicentra těžkých klinických případů Covidu-19 v roce 2020. A podle této studie všichni tito kliničtí pacienti měli jedno společné, jejich virové nálože nepocházely z plic, ale ze střev, z parazitů, z hlístic!

Studie zaváněla diskreditací Ivermectinu zdůrazňováním jeho toxicity pro mořské živočichy, protože přímořské státy vypouští odpadní vody do moře

Studie nezjišťovala vektor samotného přenosu, ale pouze vektor nákazy těžkou formou klinické nemoci Covid-19 a jak se ukazuje, Ivermectin účinkuje tak skvěle u těžkých případů nákazy proto, že virová nálož je uložena uvnitř hlístic, které slouží jako nosiče RNA viru SARS-Cov-2 a představují de facto továrny na množení viru v těle. Proto není divu, že v Číně začali praktikovat konečníkové výtěrové testy, protože pokud se virová nálož nachází v tělech střevních parazitů, potom největší koncentrace virů SARS-Cov-2 bude v tlustém střevě a tím pádem ve stolici.

Studie však primárně řešila toxicitu, kterou Ivermectin vytvoří a tyto toxické materiály se ukládají do moře spolu s odpadními vodami, takže Ivermectin se začne ukládat do mořských řas a má poločas rozpadu 100 dní, během kterých napadá hlístice v moři, které jsou ve Středozemním moři nezbytnou součástí potravního řetězce vyšších organismů v moři.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope2.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Hlístice vložená do biologického gelu

Studie působí určitým způsobem jako snaha o diskreditaci Ivermectinu, aby byl vykreslen jako toxický pro mořskou faunu, protože přímořské státy vypouští odpadní vody přímo do moře, to jistě víte. Takže přítomnost Ivermectinu v odpadních vodách ze záchodů opravdu může mít dopady na mikrofaunu v moři, ale to není to hlavní, co nás teď zajímá. Nás zajímá jiná věc. Jak se autor videa, a teď nemyslím ten český komentář, ale autora toho videa z mikroskopu, dostal k myšlence natočit video se stěrovou tyčinkou Ag testu a na něm natočit právě hlístici, na které před tři čtvrtě rokem probíhal průzkum Ivermectinu? Jedná se jen o shodu náhod, náhodný hoax, který se trefil do skutečnosti, anebo jde o tzv. signální video, které má navést veřejnost k pravdě?

Původ videa s mikroskopem je bizarní, zdánlivě má vzbudit pocit hoaxu, amatérismu, ale kdokoliv video natočil, tak věděl přesně, co dělá a co má na videu odhalit

Kdyby minulý rok v červnu neprobíhala rozsáhlá studie vědců s hlísticemi, jak reagují na lék Ivermectin, tak bych řekl, že nemá cenu se videem zabývat a je to snaha o hoax, kontaminovanou tyčinku si může vyrobit každý na svém záchodě. Jenže, v záchodě se nachází spousta parazitů, a to stovek různých druhů, ale na videu na tyčince jsou jenom a pouze hlístice jednoho rodu, z videa se parazitologovi nepodařilo zjistit přesný kmen, ale vzhledem k tomu, že na tyčince jsou vidět pouze a jenom tyto konkrétní hlístice jednoho druhu, potom se nemůže jednat o stěr tyčinky o záchodovou mísu, to by ta tyčinka pod mikroskopem vykazovala diverzitu organismů, různorodost parazitů.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope7.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Elektronický mikroskop na špinavém pracovním stole

Zmíněné video je však uniformní, ukazuje pouze hlístice a nic víc. Český komentátor, který video původně umístil na YouTube, uvedl v popisku informaci, že video převzal z ruské sociální sítě VKontakte, takže zdroj videa není jasný, ale vzhledem k nepořádku zachyceném na videu je možné usuzovat na amatérské podmínky, ale rozhodně podmínky někoho, kdo je z oboru, protože elektronický mikroskop s digitální polarizací na půdě jen tak někdo nemá. Snaží se tím někdo z Ruska anonymně, z vědecké obce, pustit na veřejnost pravdu o tom, že Covid-19 a jeho úložiště se nachází v hlísticích v lidských střevech, kde je centrála množení viru? A tato informace je tak tajná, že je nebezpečné ji pustit oficiálně na veřejnost, tak se používají jako anonymní videa odněkud z půdy na nějaké dače?

Před budovou ministerstva se zastřelila první oběť vládního teroru a nekonečných lockdownů likvidujících živnosti, a hned po nich celé rodiny a manželství. A přesto boj proti Ivermectinu jede dál, protože přišel nový a předražený klon Ivermectinu

Všimněte si českého ministra zdravotnictví Jana Blatného, kdy zřejmě kvůli jeho opatřením se ve čtvrtek večer před budovou ministerstva zastřelil 50-letý muž [2] formou demonstrativní sebevraždy. Není jasné, jestli zkrachoval, zbankrotoval kvůli už skoro rok uzavřené hospodě, živnosti, jestli ho kvůli finanční covidové krizi opustila manželka, muž přišel o všechno a přišel se zastřelit před sídlo ministerstva, které je za to všechno zodpovědné, to prostě není jasné.

Od včerejšího večera má česká vláda na rukách krev, Andrej Babiš, Jan Blatný, Jan Hamáček, celá vláda, mají krev na rukách a jejich karma je od této chvíle černá jako smrt. Barva jejich karmy je temnější než pohled nejhlubší studny. Toto konstatování nám do redakce napsala čtenářka, podle svých slov příbuzná oběti. Autenticitu pisatelky se nám nepodařilo ověřit. Ale i přesto a nadále na ministerstvu odmítají nasazení Ivermectinu, namísto toho prosazují extrémně drahý a nový Bamlanivimab z USA, který stojí skoro 20 000 Kč, a přitom je to rovněž antiparazitikum, jenom není generické a levné, nýbrž patentované a extrémně předražené.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/AgTestMicroscope4.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Vatová špička stěrové tyčinky pod mikroskopem

A právě proto si všimněte toho tažení proti Ivermectinu, který prostě někomu kazí naplánovaný kšeft s americkým Bamlanivimabem. Takže, oni vědí, kde se tvoří covidová nálož v těle těžce nemocných lidí, ale nikomu to neřeknou, nechají lidi trpět, nechají běžet v médiích hysterii, fašizaci, strach starších lidí ze smrti, vyhovuje jim vládnutí v nouzovém stavu a vydělávání krvavých peněz na kšeftech na nákupech předražených Blabla…něco nových léků.

A přitom je k dispozici laciný, generický a podle zmíněné studie vysoce účinný lék Ivermectin, protože parazity v podobě hlístic umí likvidovat ve střevech koně i člověka. Video s mikroskopem tak může být signální video neznámého vědce, možná ruského akademika, uveřejňujícího pravdu o původci klinických a těžkých stavů pacientů s nemocí Covid-19, tedy o parazitovi, v jehož těle se množí RNA viru SARS-Cov-2.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.