video najdete na   https://aeronet.cz/news/bidene-otevri-se-americky-prezident-joe-biden-byl-jako-loutka-odstrizen-ze-ziveho-vysilani-pote-co-chtel-po-skonceni-projevu-recitovaneho-ze-cteciho-zarizeni-odpovidat-na-zive-dotazy/

Bidene, otevři se! Americký prezident Joe Biden byl jako loutka odstřižen ze živého vysílání poté, co chtěl po skončení projevu recitovaného ze čtecího zařízení odpovídat na živé dotazy! Nancy Pelosi mu to nedovolila a navíc se zdálo, že je opilá! Štáb izraelské televize natáčel s krizovými herci v suterénu nemocnice v Haifě zinscenovaný zásah při záchraně covidového pacienta, záběry měly vykreslit krizový stav a kolabující nemocnici, která už nezvládá přijímat pacienty! V Rusku se popadají za břicho, americký prezident jako školáček se ptá o dovolení opilé Nancy a v Izraeli přikreslují krizovými herci covidovou krizi!

Situace ve Spojených státech začíná připomínat absurdní divadlo s mizernými herci a nalitými sufražetkami. Tohle, co předvádí údajný prezident USA, je naprosto k smíchu, je to nedůstojné, je to ubohé, trapné a hlavně to ukazuje na slabost USA a proces hroucení mocenských sil amerického hegemona. Tohle není prezident USA, to je naprostá fraška a parodie na prezidenta, naprostý rozpad osobnosti bývalého senátora a politika, který má za sebou 48 let politické práce ve Washingtonu. Česká vláda by měla okamžitě zaslat Trumpovi omluvný dopis za uznání Bidena prezidentem. On se jím totiž dosud ani nestal a nikdy nestane.

To, co Biden předvedl včera spolu s Nancy Pelosi, je takový skandál, že Kongres raději ihned večer smazal záznam Nancy Pelosi z webu a výsledkem je nedostupná stránka. Bílý dům totiž včera zrealizoval živý přenos z Bílého domu, kde Joe Biden byl šéfkou amerického Kongresu Nancy Pelosi pozván na oficiální online konferenci Demokratické strany pod názvem House Democratic Issues Conference 2021.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-300x194.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-768x495.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-700x452.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-100x65.jpg 100w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-553x357.jpg 553w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline-749x483.jpg 749w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/BidenNancyOnline.jpg 1200w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Joe Biden v Bílém domě při online konferenci s Nancy Pelosi

Jenže Joe Biden celý přímý přenos četl ze čtecího zařízení a Nancy Pelosi jako šéfka celou situaci jistila na dálku online. Když ovšem Bidenův projev skončil, americký prezident řekl, že je šťasten, že může začít odpovídat na dotazy, pokud je to ovšem to, co má udělat, jestli tedy je to přesně to, co po něm Nancy Pelosi chce. V ten okamžik 17 milionům údajných diváků, kteří přenos sledovali, spadla doslova brada, protože Biden se v přímém přenosu odkopal jako školáček a naprostá loutka bez vlastní vůle, protože se ptal na dovolení Nancy Pelosi, jestli může začít odpovídat na dotazy, jestli je to přesně to, co se po něm zrovna chce.

Jakmile toto zaznělo, v Bílém domě spadly hodiny ze zdi, jaký nastal šok, došlo k zatřesení přenosové kamery, kameraman asi dostal záchvat a v tom okamžiku… cut, tedy střih a ztráta přenosového signálu, naskočil monoskop a přenos skončil. Video od toho okamžiku koluje na Parleru jako virál a v Bruselu v NATO došlo v noci ke krizové schůzce.

VIDEO: Joe Biden byl odpojen z přímého přenosu, ztrapnil se jako nesvéprávný chovanec žádající o svolení, aby mohl odpovídat na dotazy

Dnes ráno jsme byli do redakce z Bruselu od našeho zdroje informováni, že v noci v sídle NATO proběhlo krizové noční jednání, které řešilo důsledky a dopady nezvládnutého živého vystoupení Joe Bidena, které odhalilo, že je bezvládnou a neschopnou loutkou v rukách jiných osob, konkrétně Nancy Pelosi. A důvod krizového zasedání v Bruselu v průběhu noci je právě signál, který byl z USA vyslán. Nancy Pelosi totiž podle pozorovatelů byla opilá a měla opičku. Mohlo jít samozřejmě i o drogy, ale podle všeho se jednalo o alkoholovou epizodu, protože Nancy Pelosi během přenosu se chovala jako opilá a v jednom okamžiku udělala z amerického prezidenta naprostého šaška a debila.

 
 
 
 
 
 
0:40 / 0:40

Nancy totiž začala mluvit o tom, že pro otevírání dveří k lidským srdcím, tedy dveřím k Američanů, nepoužívají Demokraté výrok “Sezame, otevři se!”, ale namísto toho používají “Bidene, otevři se!” A na to konto se Nancy Pelosi začala smát a řehotat, znovu to zopakovala a pronesla, že se jí to líbí. Zjevně opilá šéfka amerického Kongresu tak vyvolala pohotovost v Bruselu v centrále NATO a v ruské televizi mají druhé Vánoce, neschopnost amerického prezidenta podléhajícího opilé ženě je naprostou ukázkou dekadence a degradace americké moci. Tohle není prezident jaderné velmoci, to je vtip!

Opilá Nancy Pelosi vymyslela nové heslo: “Bidene, otevři se!”

Představte si, co by se stalo, kdyby ruský prezident v televizním přenosu řekl, že je šťasten, že může odpovídat na dotazy, pokud je to tedy to, co má udělat, co si přeje šéf ruské dumy, a tento šéf by se mu v opilosti začal šklebit a říkal by, že v Rusku se říká “Putine, otevři se!” Dovedete si představit, že v tom okamžiku by autorita ruského prezidenta skončila a navíc by se začalo spekulovat, že někdo chce Putinovi rozpárat břicho nožem, když někdo někomu řekne, aby se otevřel.

A lze si to vysvětlit i jinak, že se má otevřít ve smyslu sodomie. Televizní štáb Bílého domu byl z přenosu v šoku a nebyl sám, protože generálové NATO v Bruselu se v noci jen tak pro nic za nic nesetkávají. Situace je opravdu vážná, americkou armádu rozhodně nekontroluje Joe Biden, to je po včerejšku jasné, ale jestli ji kontroluje opilá Nancy, tak není divu, že v Bruselu jsou z toho generálové na prášky.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-300x193.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-768x494.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-700x450.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-100x65.jpg 100w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-555x357.jpg 555w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/HousePelosiDeleted-751x483.jpg 751w" sizes="(max-width: 995px) 100vw, 995px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Personál kongresu raději projev opilé Nancy Pelosi smazal

Vedení Demokratické strany okamžitě odstranilo z webu Kongresu projev Nancy Pelosi a její komunikaci s Joem Bidenem, ale kopie zůstává v Google Cache a můžete si její bláboly přečíst https://www.speaker.gov/newsroom/3321-2+&cd=1&hl=en&ct=clnk" target="_blank" rel="nofollow" style="color: rgb(221, 51, 51); text-decoration-line: none !important;">zde. Na oficiální stránce Kongresu je projev smazaný [1]. Rusové dostali tímto vystoupením jasný signál, že po odchodu Donalda Trumpa jsou USA odepsané a už nepředstavují pro ruské ozbrojené síly naprosto žádnou hrozbu. Americká armáda je jen tak silná a schopná, jak schopný a mocný je její vrchní velitel, tedy prezident. A to můžete vidět na záznamu videa ze včerejšího živého přenosu. Slabá loutka se ptá opilé ženy, jestli může od ní přijímat otázky. Je to přesně tak, jak řekl Valerij Pjakin: “Degenerace amerických kádrů je nezvratná, už nedokáží řídit ani sami sebe, natož ostatní.” Tato epizoda z Bílého domu odhaluje samotný proces počátku rozpadu USA, který je nezvratný.

Demokraté požadují po Bidenovi, aby se vzdal pravomocí vrchního velitele, a aby odevzdal atomový fotbal do rukou Kongresu. Pokud ne, hrozí Bidenovi odvolání z funkce podle 25. dodatku ústavy

Republikánské státy se odštěpí od USA, které se zredukují na slepenec neoliberálních levicových států s degeneráty v čele. A pokud tito degeneráti budou disponovat jadernými zbraněmi, bude to hodně drsné. A pozor, před pár dny přišla informace, že Demokratická strana v čele s Nancy Pelosi chce po Joeu Bidenovi, aby se vzdal kontroly nad jaderným kufříkem [2] a předal právo na vyhlašování války a operací Demokratické straně, tedy pardon, americkému Kongresu.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/NuclearFootballBag-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/NuclearFootballBag-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/NuclearFootballBag-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/NuclearFootballBag-634x357.jpg 634w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/NuclearFootballBag-858x483.jpg 858w" sizes="(max-width: 1020px) 100vw, 1020px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Atomový fotbal – Kufřík se satelitním rádiem pro odpalování jaderných raket

A dokonce se začíná mluvit o tom, že Demokraté aktivují 25. dodatek ústavy a odvolají Joea Bidena z funkce pro neschopnost výkonu funkce, pokud jim odmítne vydat atomový fotbal, jak se přezdívá jadernému kufříku s odpalovacími kódy amerických raket. Nancy usiluje o power-grab, tedy uchopení absolutní moci. Proto se nedivte, že v Bruselu mají generálové v noci krizové jednání. A pozor, skandální situace se rozvíjí i v Izraeli. Izraelská státní televize totiž byla přichycena při poněkud zvláštním zpravodajství. Jeden ze členů štábu vypustil na veřejnost záznam toho, jak televizní štáb filmuje v garážích jedné nemocnice v Haifě krizovou scénu, jak zdravotníci zachraňují covidového pacienta, který je v kritickém stavu.

VIDEO: Izraelská televize použila krizové herce na natočení reportáže o zoufalé situaci zdravotníků v nemocnici v Haifě

Záběr měl vystihovat hektickou situaci v nemocnici, která je tak kriticky přeplněná, že lékaři nestíhají a všude je naprostý chaos a zmatek. Jenže, uniklé záběry z mobilu zachycují, že se jedná o krizové herce a ti jsou dirigováni režisérem, který jim domlouvá v hebrejštině, jak se mají chovat a nakonec říká anglicky “Action!”, tedy “Akce” a kamera se rozjede a krizoví herci přehrají scénu s vozíkem, na kterém vezou pacientku a velice jako spěchají. Video se objevilo původně na Twitteru ortodoxní židovské komunity Chadima, kanál byl ale Twitterem smazán.

 

Ortodoxní Židé v Izraeli, především Charedim, striktně odmítají vakcíny a někteří i roušky, protože je považují za dílo ďábla. Členové Charedim a Halachim vidí v rouškách symbol otroků, roušky nosili totiž otroci a vakcíny jsou trefah, tedy zakázané. Vakcíny poškozují genetický záznam a nositelé krevní linie Amšelach Haredim věří, že vakcíny ničí záznamy kompendia v krvi, i když nejde o krev, jako spíš o DNA, ale to je detail z hlediska víry. Práce krizových herců je pro média a televize nepostradatelná. Média vytváří v dnešní době virtuální realitu. Chcete krizi? Musíte ji vytvořit médii a pomocí televize a videí. A jak se to dělá v praxi, to vidíte výše na banovaném videu ze suterénu nemocnice v Haifě. Podrobné záběry a prohlídku tohoto obrovského nemocničního suterénu můžete spatřit ve videu zde.

Nejen o situaci s americkým prezidentem, který prochází rozpadem osobnosti, budeme hovořit dnes od cca. 19:15 v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.