https://aeronet.cz/news/g7-ritual-globaliste-usporadali-desivy-pochod-18-soudcu-posledniho-soudu-v-rudych-talarech-na-oznameni-pocatku-nove-svetove-vlady-policie-v-cornwallu-nechala-cleny-extinction-rebellion-bez-odporu/ 

 

https://vimeo.com/318914452

 

G7 Rituál: Globalisté uspořádali děsivý pochod 18 soudců Posledního soudu v rudých talárech na oznámení počátku nové světové vlády! Policie v Cornwallu nechala členy Extinction Rebellion bez odporu projít policejními zátarasy, zatímco novináři se ke sjezdovému letovisku lídrů G7 přiblížit nesměli! Nikoliv satanismus, ale výjev z Knihy soudců a z Hebrejské Bible! Nejprve v Egyptě uvítali návrat Amon Ra, potom v USA připravují populaci skrze UFO na akceptaci exopolitické reality a nyní v Cornwallu pochodují soudci Posledního soudu! Vůdci G7 nepřijeli jednat, ale byli na koberečku a skládali účty! Komu?

Dostali jsme do redakce před několika dny řadu emailů s upozorněním na bizarní satanistický rituál v úvodní den setkání představitelů zemí G7 v britském Cornwallu [1]. Čtenáři nás upozornili na tuto událost a chtějí, abychom o ní informovali a přinesli více informací. Jenže už na samotném počátku je zde omyl. Rozhodně nešlo o satanistický rituál, ale naopak o scénickou symboliku okopírovanou z Hebrejské Bible.

Z celé události bylo pořízeno video, které zachycuje pochod v St. Ives v Cornwallu, jak postavy oblečené do rudých hávů kráčí za sebou pomalým krokem. Obyčejný laik v průvodu viděl jen blázny v červených hadrech, ale ten průvod nebyl určen pro goyim, ale pro jednotlivé Domy. Lidé si všimli, že průvod prošel policejní uzávěrou naprosto bez odporu, směrem k sjezdovému areálu s vůdci G7. Nikdo jiný nebyl vpuštěn, s výjimkou místních obyvatel žijících v oblasti uzávěry, a s výjimkou kameramana Extinction Rebellion. Co to ksakru mělo znamenat, ptají se nás čtenáři v emailech. Celou akci si proto probereme podobně, jako nedávno gigantický rituál v Káhiře [2].

 

Globalisté při těchto akcích pokaždé vypouští signalizace jako kouřové signály. Dávají tím najevo skryté vzkazy jednotlivým Domům, jak daleko postupují práce na reformátu naší planety, včetně změny systému řízení z národních vlád na jedinou světovou vládu v rukách světového sionismu a jeho Domu Sion. Nejprve si shrneme základní informace. Aktivisté z protestní skupiny Extinction Rebellion (Vzpoura proti klimatickým změnám), oblečení v červených hábitech a známí jako “Rudá brigáda”, demonstrovali v St Ives v Cornwallu v první den třídenního summitu G7, který se konal od 11. do 13. června. Vedoucí představitelé zemí G7 z Kanady, Francie, Německa, Itálie, Japonska, Spojeného království a Spojených států se po téměř dvou letech sešli na třídenním jednání v Carbis Bay v Cornwallu.

Symbol 18 postav odkazuje na Hebrejskou Bibli

Prvním zásadním symbolem průvodu je počet postav. Bylo jich celkem 18. Pro mnoho lidí nesrozumitelné číslo, kdyby jich bylo 11 nebo 22, bylo by to hned jasnější. Proč ale 18 postav v průvodu? Volba tohoto čísla byla na celém průvodu nejzásadnější. Nejprve si řekneme, že číslo 18 bylo a je Židy považováno za uctívané číslo života. V židovské tradici mělo toto číslo vždy zvláštní symboliku a postavení. Podle židovské numerologické tradice, která se nazývá gematrie, mělo číslo 18 význam slova “chai“, které pochází z hebrejštiny a znamená “živý” a v posunutém významu samotný život.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06-768x433.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06-700x395.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06-633x357.jpg 633w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06-856x483.jpg 856w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade06.jpg 1056w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">18 soudců s váhami, všimněte si tradičních židovských kožených bot halitzah

V Bibli je číslo 18 známo jako symbol otroctví nebo poroby. Je známo, že synové Izraele byli otroky několika národů. Ve skutečnosti byli utlačováni asi 18 let. Také se předpokládá, že slovo “otroctví” bylo v Bibli zmíněno 18-krát. Bůh přikázal dětem Izraele, aby nesloužily jiným bohům. V Izraeli bylo 18 lidí, kteří sloužili jako soudci, a mezi nejvýznamnější patřili např. Jozue, Samuel, Samson atd. A právě na těchto 18 soudců izraelských symbolicky odkazoval pochod Rudé Brigády v Cornwallu.

Ale než si to rozebereme, ještě zůstaneme u čísla 18. Dalším biblickým příkladem, který můžeme vztáhnout k číslu 18, je to, že o Ježíši Kristu se vedly záznamy od chvíle, když mu bylo 12 let, ale jeho služba začala, když mu bylo 30 let. To znamená, že jeho příprava na službu Bohu trvala 18 let. V Lukášově evangeliu 13:11 se říká, že jedna žena, dcera Abrahamova, trpěla neduživostí a neznámou nemocí po dobu asi 18 let.

Soudci Posledního soudu se symboly vah, kterými budou vážit skutky lídrů G7

Pokud jste četli Starý zákon, pak jste slyšeli o lokti. Tato jednotka se v něm používá k určení délky a je dlouhá přibližně 18 palců. Další zajímavostí je, že nejdelší názvy v Bibli mají 18 písmen a jedním z nich je slovo “Jonathelemrechokim“, které je použito v Žalmu 56. V tomto případě se jedná o slovo, které je v Bibli napsáno na 18 písmen. Ale vraťme se ke zmíněným 18 soudcům izraelským.

Kniha soudců je 7. knihou Hebrejské (židovské) Bible a je židovskou obdobou Posledního soudu, ale v jiném směru. V tomto pojetí soudí 18 židovských soudců všechny ostatní, neboť jejich právo vychází přímo od JHVH. Těchto 18 soudců přineslo prosperitu a vládu Izraele nad všemi ostatními. To je ten hlavní odkazový symbol. To, že se jedná o soudce, to symbolizovali v průvodu v Cornwallu ruce aktivistů, které drželi jako symboly vah, tedy symbolu soudního systému.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SymbolVah-300x200.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SymbolVah-768x512.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SymbolVah-700x466.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SymbolVah-536x357.jpg 536w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/SymbolVah-725x483.jpg 725w" sizes="(max-width: 800px) 100vw, 800px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Symbol vah

A že šlo o židovské soudce, to odhalily kožené tradiční a o několik čísel větší židovské boty halitzah, které mělo všech 18 figurantů Extinction Rebellion na nohách. Z pod hábitů byly tyto celokožené boty poměrně dobře vidět. Těchto 18 židovských soudců tak kráčelo soudit činy a kroky svých svěřenců, světových vůdců G7, kteří jim měli skládat své účty. Právě proto britská policie nezasáhla, vše bylo ze shora domluvené a nařízené. Symbol byl vyslán, okamžik Posledního soudu nadešel a G7 bude skládat účty Syndikátu v rámci exopolitických procesů řízení nad touto planetou. Protože toto není první scénika na toto téma v poslední době.

Mluvil jsem s vůdci z jiných planet, pozorují nás z dálky

Už počátkem dubna na Bílou sobotu o Velikonocích přichystaly v Káhiře globalisté mohutnou scéniku s uvítáním jednoho z exopolitických Domů, konkrétně Amon Ra [3], zpátky na Zemi.  Globalisté pojali uvítání velkolepě, na náklady se v Káhiře ohledy nebraly. A nikomu z vás, pokud nežijete v podzemí, nemohla ujít ta neuvěřitelná mediální přípravní kanonáda v USA na přiznání existence UFO, která je naprosto neuvěřitelná pro všechny znalce a ufology, nikdy nic takového neviděli, aby americké ozbrojené síly otevřeně přiznávaly, že nad těmito létajícími objekty nemají americké ozbrojené síly převahu.

 

České titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa

Chystá se slyšení v Kongresu a veřejná zpráva, která sice neodhalí zatím nic konkrétního, ale globalisté spustí přípravku v médiích, a to do takové fáze, kdy nový světový řád plynule přejde z globálních procesů řízení na exopolitické procesy, a to zcela již otevřeně. Když Jean-Claude Juncker hovořil [4] v roce 2016 v Evropském parlamentu o “vůdcích z jiných planet“, nešlo o přeřeknutí, ale o odhalení exopolitických vztahů mezi EU a Syndikátem. Tyto symboly a vzkazy tak globalisté tento rok vypouští jeden za druhým, v rychlém sledu. Káhira, UFO v USA a Poslední soud s 18 židovskými soudci, kteří budou soudit své služebníky, světové národní vůdce největších zemí za to, jak se vypořádali s plánem Velkého resetu a jak poslouchali a plnili příkazy Domu Sion.

Globalisté tento rok obrovsky urychlují procesy řízení a vypouští jeden vzkaz za druhým

Nikdo si snad nemyslí, že by policie v Cornwallu pustila k sídlu politiků G7 nějaké anarchisty a protestanty, kteří chtějí za něco protestovat, že ne? Jednalo se o globalistickou performanci, tzv. scéniku, kterou se vysílají signály všem Domům. Je to podobné, jako když mafie v Itálii a v USA kreslila na zdi v ulicích obrázky, nebo balila ryby do novinových stránek s nekrology a posílala lidem jako varování, prostě vysílání symbolů, vzkazů. Globalisté k tomu používají mohutnou scéniku, velké ceremoniály, jako byl ten v Káhiře, anebo zahajovací ceremoniály Olympiád, fotbalových mistrovství světa apod.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02-300x170.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02-768x435.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02-700x396.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02-630x357.jpg 630w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02-853x483.jpg 853w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/RedBrigade02.jpg 1056w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Policie jenom přihlížela

Ovšem v případě schůzek jako je G7 nepohrdnou i menší scénikou komornějšího charakteru, jako jsme viděli v Cornwallu. Takže, jaký je závěr? Dům Sion vyslal 11. června signál, že bude soudit a účtovat s velkými národními státy tohoto světa. Budou se měnit kádry, bude se asanovat, bude se bourat a bude se měnit, procesy, kádři, zástupci i marionety. Kdo se neosvědčil, kdo překážel, bude vyměněn. Kdo posloužil, bude odměněn a hned poté také vyměněn. Nikdo nesmí zůstat dlouhou dobu, aby hněv goyim nebyl moc dlouho soustředěn proti jedné konkrétní marionetě. To by pro globalisty bylo nebezpečné.

Skupina G7 se sešla na koberečku v Cornwallu a skládali účty Domu Sion

Figury se proto v době Velkého resetu vyměňují a střídají s neobvyklou rychlostí. Ale všechny figury mají jedno společné. Teror a utahování šroubů na vlastním obyvatelstvu. V tom se jednotlivé figury neliší. Liší se pouze v brutalitě a v efektivitě. Takže, o čem byla schůzka G7? Nebyl to sjezd nejmocnějších vůdců planety, byl to ředitelský kobereček, na který byli předvoláni, aby podali hlášení, jak v 7 největších gójských zemích probíhá proces likvidování občanských a lidských práv goyim, a jak daleko jsou práce na Velkém Resetu a Total Control.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall-634x357.jpg 634w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall-858x483.jpg 858w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/G7_Cornwall.jpg 1050w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">G7 v Cornwallu, kolektivní fotografie

Všech 7 vůdců se za zavřenými dveřmi skrze videokonference zpovídalo bankéřům a členům Rothschildovy rodiny. O tom byla schůzka G7. Všech 7 vůdců odjelo jako zpráskaní psi, dokonce i novináři si všimli, jak přepadlé ksichty měli po skončení jednání za zavřenými dveřmi. Když se globalisté někde sejdou, není to zdvořilostní schůzka. Je to kobereček a povinné podávání hlášení. Disciplína vyžadovaná po vůdcích národních států goyim. To je celé. A těch 18 soudců v rudých talárech, to je pouze vzkaz pro konceptuálně gramotné a pro členy Domů. Je to jako ta ryba zabalená v novinách s konkrétní společenskou rubrikou.

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2024 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.