VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví de facto potvrdil další konspiraci Aeronetu, Evropská komise má zájem o rozbor až 10% vzorků DNA občanů, které zůstaly po antigenních plošných testech! Na šokující zprávu upozornil slovenský server Zem & Vek, my přinášíme video! Vědci ze zahraničí prý mají zájem o sekvencování DNA občanů EU za účelem vědeckého výzkumu! A v České republice je hotovo, školáčkům budou 2x týdně strkat do nosu špejle, rodiče se bouří a mají strach o zdraví dětí! Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?

Úno 16, 2021
 

VIDEO: Slovenský ministr zdravotnictví de facto potvrdil další konspiraci Aeronetu, Evropská komise má zájem o rozbor až 10% vzorků DNA občanů, které zůstaly po antigenních plošných testech! Na šokující zprávu upozornil slovenský server Zem & Vek, my přinášíme video! Vědci ze zahraničí prý mají zájem o sekvencování DNA občanů EU za účelem vědeckého výzkumu! A v České republice je hotovo, školáčkům budou 2x týdně strkat do nosu špejle, rodiče se bouří a mají strach o zdraví dětí! Co se bude dít s odebranými vzorky DNA na špejlích? Kdo komu dává právo bez vašeho souhlasu sekvencovat vaši DNA, anebo dokonce DNA vašich dětí?

To snad není pravda. Uběhlo 24 hodin a došlo k dalšímu potvrzení další údajné konspirační teorie Aeronetu. Včera došlo k odpálení bomby o výroku Romana Prymuly, že v Evropské unii se diskutuje o tom, jak a kam nahrávat data o očkovaných a testovaných občanech, že to mohou být mobily, papírové průkazy, ale i čipy, o kterých se mluví v souvislosti s plánem na zavedení podkožních čipů, stejně jako u psů a koček.

Již minulý rok v zimě jsme psali o tom, že v rámci procesu covidové hysterie a řízení pohybu obyvatelstva dojde ke snaze vytvořit apartheidový společenský systém, kdy jedna skupina bude očkovaná a bude mít privilegia na svobodu pohybu a vstupu či cestování, a druhá skupina bude mít de facto roli nevolníků a vězňů ve svých domovech a domácnostech. A ke kontrole pohybu lidí budou potřeba nástroje, v první fázi papírové covidové pasy, ve druhé fázi elektronické covidové pasy v mobilech a ve třetí fázi podkožní čipy.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ChipUnderskin1024-300x225.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ChipUnderskin1024-768x576.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ChipUnderskin1024-700x525.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ChipUnderskin1024-476x357.jpg 476w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/ChipUnderskin1024-644x483.jpg 644w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Podkožní RFID čip testovaný ve Švédsku

Roman Prymula v neděli v pořadu Partie na CNN Prima News tuto informaci o čipech odhalil, že Evropská komise o tom diskutuje [1]. Někteří čtenáři podléhající vlivu chorobné cemperizace informačních toků začali křičet, že pan Prymula určitě myslel nějaké jiné čipy, např. USB čipy. A jak asi tak byste chtěli na ulici kontrolovat někoho s USB klíčenkou? Opravdu je někdo tak tupý, že si myslí, že policisté budou chodit s notebooky a budou zasunovat USB klíčenky, kterou si lidé budou nosit na krku na provázku nebo na klíčích?

Ne, čipy, o kterých diskutuje evropská unie, jsou experimentální podkožní čipy, které jsou již v pilotním testování ve Švédsku, kde nastřelování podkožních RFID a NFC čipů pro účely identifikace, odemykání dveří, nebo placení kryptoměnami je módním trendem. Článek již před dlouhými 3 roky přinesl server NPR [2]. A pokud jste si mysleli, že toto je největší dosud potvrzená konspirace, tak se nadechněte, protože mám pro vás daleko větší šok.

VIDEO: Evropská komise vznesla požadavek na evropské země, aby sekvencovaly DNA až 10% svých občanů z odebraných biologických vzorků z testování

Pamatujete si, jak jsem minulý rok psal o tom, že by mě zajímalo, co se děje se špejlemi a odebranými vzorky z celoplošných antigenních testů na Slovensku a jinde? Mluvil jsem o tom několikrát i na rádiu SVCS, že máme velké podezření, že vzorky od občanů nejsou spalovány v pecích pro likvidaci zdravotnického odpadu, ale že odebraný materiál je postupován dále a je s ním pracováno. Až dosud jsme neměli důkaz, přestože do redakce se nám ozývají zdravotníci a lidé, kteří se účastnili celoplošných testů na Slovensku, ale dosud nebylo jasné, co se se vzorky děje a kdo má o vzorky DNA slovenských občanů zájem. A dnes už to víme.

 

K odhalení a doslova k odpálení informační vodikové bomby došlo již 11. února/februára na tiskové konferenci slovenského ministra zdravotnictví Marka Krajčího v Bratislavě, když na konci tiskové konference [3] odpověděl na dotaz novinářky ohledně sekvencování DNA. Slovenský ministr šokovaným divákům televize TA3, která tiskovku přenášela, sdělil informaci, že Evropská komise, v jejímž čele stojí bývalá německá ministryně obrany a gynekoložka Ursula von der Leyen, požádala členské země EU, aby provedly laboratorní rozbor a sekvencování 5 až 10% vzorků DNA odebraným občanům v jednotlivých zemích EU z plošných testováni! O tomto výroku na slovenské alternativě jako první informoval Zem & Vek [4].

Kapacity na Slovensku na sekvencování půl milionu občanů nestačí, ale laboratoře v zahraničí to rády udělají zadarmo

A to není všechno. Slovenský ministr dále uvedl, že Slovensko zahájí sekvencování DNA svých občanů co nejdříve, ale kapacitně na to Slovensko nestačí, a že přichází v úvahu, že část vzorků by se mohlo sekvencovat v cizině, kde v některých případech zahraniční firmy nabízí sekvencování DNA dokonce zadarmo. Ano, to je pravda, tyto laboratoře jsou financované ze zdrojů zahraničních vlád, nadnárodních organizací a rovněž fondů a nadací, které jsou úzce spjaty s farmaceutickým, ale i se zbrojařským průmyslem.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestSwab-300x200.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestSwab-768x512.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestSwab-700x467.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestSwab-536x357.jpg 536w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestSwab-725x483.jpg 725w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Testované předškolní dítě v USA… dítě, které nemůže onemocnět covidem, ale jeho DNA někdo potřebuje…

Největší zájem o DNA různých etnik a ras spočívá v různých unikátních mutacích, které umožňují potom vyvíjet vakcíny a léky pro specifickou rasu, etnickou skupinu, ale rovněž chemické a biologické zbraně, které mohou zabíjet jen určitou skupinu lidí se specifickými DNA rysy. Díky sponzoringu vojensko-průmyslového komplexu a farmaceutických firem jsou tyto sekvenční práce velmi často zadarmo. Jenže ve skutečnosti, nic v životě není zadarmo, obvykle za to, co je zadarmo, zaplatíte v životě tu nejvyšší cenu. Nejčastěji za léky zdarma zaplatíte svým zdravím a za sociální sítě a emaily zdarma zaplatíte ztrátou svojí svobody a soukromí.

Skandál v právní rovině, občané nedali souhlas k nakládání se svým genetickým DNA materiálem vládě ani třetím stranám

Prohlášení slovenského ministra zdravotnictví je doslova vodíková bomba v informačním prostoru. Náš právník nám okamžitě sumarizoval výčet několika problémů na úrovni až trestných činů, protože nikdo z občanů, kteří se přijdou testovat, nedává explicitní souhlas s využitím svého genetického materiálu pro sekvencování DNA, a už vůbec nedává souhlas, aby jeho genetický materiál cestoval do zahraničí do soukromých sekvenčních laboratoří. Evropská komise tak usiluje de facto o sekvencování desetiny populace v každé zemi, v ČR je to tím pádem 1 milion českých občanů, na Slovensku zhruba půl milionu, v Německu je to 8,3 milionu obyvatel.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra-300x169.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra-768x432.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra-700x394.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra-635x357.jpg 635w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra-859x483.jpg 859w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/KidTestInfra.jpg 1280w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Infra průřez nosohltanem dítěte při odebírání DNA vzorku, tedy pardon, při testu na Covid

V Polsku je to 3,8 milionu obyvatel a v úhrnu v celé Evropské unii znamená jedna desetina obyvatelstva skoro 45 milionů obyvatel, jejichž DNA má být podle Evropské komise sekvencována. Dámy a pánové, tohle je naprostý skandál, který nemá obdoby! Pod záminkou mutujících virů covidu, které se neustále mění, tak Evropská unie spustí sekvencování DNA až desetiny populace EU. Jako kdyby něco usilovně hledali. Ano, hledají určité sekvence, určité osoby, s určitou DNA. Hledají kompendium Nephilim, resp. nositele genové linie Amšelach CharedimDesetina populace je tzv. zaměřovací vzorkování. Snaží se zaměřit v populaci místo, kam se potom později soustředí. Pokud jste četli moje knihy a pokud jste viděli film Above Majestic, už víte, proč po tomto kompendiu globalisté (Dům Sion) tak usilovně pátrají.

A co děti a jejich genetický materiál? Proč chtějí školáčkům strkat špejle do nosů? Jde o sběr DNA vzorků už i od dětí?

A bylo jim to málo, poručili dětem, testovat se, jak si přálo Veličenstvo Covid! Ano, přesně tak. Česká vláda totiž schválila návrat dětí do škol, ale za podmínky, že budou dvakrát týdně podstupovat výtěry z nosu antigenními testy [5]. Hádejte, co se stane s odebraným genetickým materiálem vašich dětí? Ano, až jedna desetina genetického materiálu vašich děti skonči v laboratořích, kde budou sekvencovat jejich DNA a část vzorků skončí v zahraničí. Bez vědomí rodičů, bez vašeho souhlasu, aniž by vás někdo jako zákonné zástupce dětí žádal písemně o poskytnutí genetického materiálu DNA vašeho dítěte pro forenzní sekvencování.

https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/TestKidTerror1024-300x200.jpg 300w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/TestKidTerror1024-768x512.jpg 768w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/TestKidTerror1024-700x466.jpg 700w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/TestKidTerror1024-536x357.jpg 536w, https://aeronet.cz/news/wp-content/uploads/TestKidTerror1024-725x483.jpg 725w" sizes="(max-width: 700px) 100vw, 700px" style="max-width: 100%; height: auto; vertical-align: middle; margin: 0px auto; display: block; width: 699.969px;">Malé vystrašené dítě v USA při výtěru z nosu, tohle čeká i české školáčky na 1. stupni

Pod záminkou hledání lepších vakcín budou farmaceutické firmy mít přístup k DNA vašich dětí, dojde k vytvoření mohutného bazénu DNA pro potřeby budoucího genového inženýrství, klonování, bioniky atd. A to všechno bez vašeho souhlasu, bez finanční kompenzace. Proč chtějí strkat špejle do nosu dětem, pro které Covid-19 nepředstavuje naprosto žádnou hrozbu? Vy snad znáte nějaké děti ve světě, které leží někde na plicních ventilacích? Pokud by nějaké takové případy byly, už by to dávno do světa troubila všechna média.

Pod rouškou virové hrozby tak došlo k mohutnému sběru vzorků DNA v takovém objemu, jaký lidská historie nepamatuje. Ve jménu zdraví se budou sekvencovat desítky a později stovky milionů DNA sekvencí. A všechny DNA půjdou do databáze, do systému, pro potřeby kontroly, pro potřeby nejen farmacie, ale i policie, armády a výzkumných organizací. Vytvoření genetického poolu, který nabídne genovým inženýrům nekonečné pole působnosti pro experimenty a výzkum v oblasti genetiky, eugeniky, bioniky a neurálních strojů vyčtených z kompendia. Stojíme na počátku Brave New World a už nám berou všechno, národy, hranice, děti, svobody a teď už i DNA

Projekt "AUTOBUS"

autobus

Copyright © 2022 Seven Roses o.p.s.. All Right Reserve.